PERSONAL 

KONTAKTA VÅR KUNNIGA PERSONAL

Hos oss möter du alltid ett proffs! Vi finns här för er, oavsett vart ni vänder eller vem som svarar ska ni kunna få god service och hjälp med era frågor.

Tveka att inte höra av dig, vår kundtjänst har öppet alla vardagar mellan 09.00-17.00.

Ledning

I ledningsgruppen hittar du de personerna som fattar strategiska beslut och som har varit med och grundat vårt företag. De arbetar aktivt tillsammans för ert bästa!

Göran Ekh

Ägare

Telefon:
070-622 07 89

E-post
goran@apomvardnadsgruppen.se

Reine Lundqvist

Ledningsgrupp

Telefon:
070-622 07 44

E-post
reine@apomvardnadsgruppen.se

Johanna Andersson

Verksamhetschef
AP Omvårnadsgruppen

Telefon:
070-399 05 12

E-post
johanna@apomvardnadsgruppen.se

Danial Mokhtarzadeh

Verksamhetschef
Platskontor Göteborg

Telefon:
070-399 08 34

E-post
danial@apomvardnadsgruppen.se


Hemtjänst

Här hittar du kontaktuppgifterna till våra verksamhetsansvariga inom hemtjänsten.
De finns där för att kunna guida dig och ge dig svar på alla frågor som du kan ha kring hjälp i det egna hemmet.

Helene Martinsson

Verksamhetsansvarig
Hemtjänsten i Motala

Telefon:
070-792 07 82

E-post
helene@apomvardnadsgruppen.se


Assistans

Våra proffsiga kundansvariga finns redo att hjälpa dig med din personliga assistans för att göra det enkelt, hanterbart och bra för dig! Vi vill hjälpa dig till ett gott liv!

Camilla Frodin

Kundansvarig
Platskontor Oskarshamn

Telefon:
070-399 08 12

E-post
camilla@apomvardnadsgruppen.se

Maria Johansson

Kundansvarig
Platskontor Oskarshamn

Telefon:
070-399 08 26

E-post:
mia@apomvardnadsgruppen.se

Paria Motlagh

Kundansvarig
Platskontor Göteborg

Telefon:
010-422 33 00

E-post
paria@apomvardnadsgruppen.se

Sara Hagby

Kundansvarig
Platskontor Motala

Telefon:
070-399 05 78

E-post
sara@apomvardnadsgruppen.se


LSS-boende

Vi har byggt moderna gruppboenden för personer i behov av närhet till personal dygnet runt! Vi har proffsig personal som tar hand om våra hyresgäster och gör deras vardag enkel och hanterbar, där de själva har inflytande över hur dagen ska bli!

Fredric Jonsson

Verksamhetsansvarig
Lilla Berg

Telefon:

070-399 05 79

E-post
fredric@apomvardnadsgruppen.se